טלפון: 03-9500305       דוא”ל: billygrosman@gmail.com      כתובת:  המנוף 1 רחובות 
משרד חקירות פרטיות, רישיון מספר: 203963 

ג.ג. חקירות                                         לתיאום פגישת ייעוץ: 03-9500305

בילי גרוסמן, החל התמחות בחקירות פרטיות בשנת 1993.

בשנת 1996 קיבל רישיון חוקר פרטי ממשרד המשפטים ומשנת 2006 מנהל משרד לחקירות פרטיות, ברישיון משרד המשפטים (רישיון מספר: 203963).

לינק לרשימת בעלי רישיון לניהול משרד לחקירות פרטיות (משרד המשפטים-הוועדה לרישוי חוקרים)


עיקר התמחותו של בילי, הייתה מאז (1993) והינה גם כיום בתחום חקירות סמויות לחשיפת בגידות, חקירות סמויות לחשיפת שקרים, חקירות לאיתור רכוש, כספים ונכסים  אשר בן/בת הזוג מנסים להסתיר בעת הליכי גירושין.

משרדנו מעניק חקירות לאישה או לגבר אשר עומדים בפני גירושין ורצונם לשמר את המציאות ליום המחר על מנת להוכיח בבית המשפט נושאים כגון: רמת חיים, בגידות בחיי הנישואין, ניסיונות להסתיר כספים, ניסיונות להסתיר נכסים, רווחים של עסק וכו'.

בין לקוחותינו בתחום המשפחה (גירושין) היו במהלך השנים מספר שופטים/ות מבתי המשפט לענייני משפחה ועורכי דין רבים, אשר מכירים את המשרד מעבודתם באופן יום יומי ויודעים בדיוק את אשר ניתן להשיג בעקבות חקירותיו של המשרד!!!

בנוסף עורך משרדנו חקירות לאיתור רכוש, חקירות לאיתור זכויות פנסיוניות ונכסים פיננסים אחרים, אשר מרכיבים את מכלול החקירות הדרושות בתיקי גירושין.

 

כמו כן, מעניק משרדנו שירותים נוספים למגזר הפרטי בתחומים כללים, כגון:

בדיקת רקע למטפלות, איתור חייבים, איתור רכוש וכספים, חקירת שכנים טרם רכישת דירה בבניין משותף, חקירת רקע טרם חותמים שכירות עם דייר חדש,  איתור אנשים מהעבר וחקירות רבות ומגוונות אשר אנו מציעים ללקוחות על פי דרישתם (ובהתאם לחוק).
ניתן להתרשם מלקוחותינו (לשונית: בין לקוחותינו) על מנת להבין את רצינותו, מקצועיותו ושנות הוותק של המשרד!

 

במגזר העסקי/פרטי משרדנו מעניק שירותי חקירות לעסקים קטנים ובינוניים במגוון רחב של נושאים כגון: בדיקת רקע לעובדים, חקירת "לקוח מדומה" בבית העסק על מנת לבדוק את פעילות העובדים, מניעת ותפיסת גניבות בבית העסק, מעקבים, אימות נתונים מול עובדים וחקירות פרונטאליות גלויות מול העובדים.

 

פרט להיותו חוקר פרטי ובעל משרד לחקירות פרטיות, הוסמך בילי גרוסמן בשנת 2015 (לאחר 22 שנות עבודה בתחום החקירות) למגשר מוסמך על ידי מכללת "גומא" (מוכר על ידי ועדת "גדות" – הועדה המייעצת לבתי המשפט בענייני גישור).

בשנים האחרונות מגשר בילי גרוסמן בסכסוכים משפחתיים, סכסוכים עסקיים בין חייבים לנושים ובין זוגות אשר החליטו להתגרש ב"דרך אחרת".

השאירו הודעה

              כתובת: המנוף 1 רחובות, טלפון: 9500305 - 03

2all בניית אתרים