ג.ג. חקירות

בילי גרוסמן, החל התמחות בחקירות פרטיות בשנת 1993.

בשנת 1996 קיבל רישיון חוקר פרטי ממשרד המשפטים ומשנת 2006 מנהל משרד לחקירות פרטיות ברישיון משרד המשפטים ( מספר רישיון משרד: 203963 ).
המשרד מתמחה בחקירות סמויות לחשיפת בגידות, חשיפת שקרים, חקירות לאיתור רכוש, חקירות לאיתור נכסים וכספים אשר בן/בת הזוג מנסים להסתיר בעת הליך גירושין.

משרדנו מעניק שירותים לאישה או לגבר אשר עומדים בפני גירושין ורצונם לשמר את המציאות ליום המחר על מנת להוכיח בבית המשפט נושאים כגון: רמת חיים, בגידות בחיי הנישואין, חשיפת שקרים ונסיונות להסתיר כספים או רכוש, תיעוד אלימות בחיי המשפחה , תיעוד חיים תחת השפעות אלכוהול או סמים.

בין לקוחותינו בתחום המשפחה (גירושין) היו מספר שופטים/ות מבתי המשפט לענניני משפחה ועורכי דין רבים מתחום הגירושין, אשר מכירים את עבודתו של המשרד מקרוב ואת אשר ניתן להשיג בעקבות תוצאות חקירותיו, אופן הגשתו, הבנתו ונסיונו הרב של בילי גרוסמן בבתי המשפט לענניני משפחה ובבתי הדין הרבני!!!


בנוסף עורך משרדנו חקירות לאיתור זכויות פנסיוניות ונכסים פיננסים אחרים, אשר מרכיבים את מכלול החקירות הדרושות בתיקי גירושין.

למגזר הפרטי משרדנו מעניק שירותי חקירה נוספים בנושאים נוספים כגון: בדיקת רקע למטפלות, איתור חייבים, איתור רכוש וכספים, חקירת שכנים טרם רכישת דירה בבניין משותף, חקירת רקע טרם חתימת הסכם שכירות חדש ועוד חקירות רבות ומגוונות אשר אנו מציעים ללקוחות על פי דרישתם (ובהתאם לחוק). 

למגזר העסקי משרדנו מעניק את כל סל החקירות לחשיפת גניבות בבית העסק על ידי עובדים או ספקים, בדיקת תפקוד העסק כאשר הבעלים לא נמצא במקום, איתור חייבים, איתור רכוש ועוד חקירות אשר נתפרות בדיוק לצרכי העסק.